Angelica Wiik Spader diva

Angelica Wiik Spader diva
Angelica Wiik Spader diva

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): "Spader diva", signerad och numrerad Angelica Wiik 168/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 56x87 cm

446324

2017-03-12