Alessandro Moretti brons

Alessandro Moretti brons
Alessandro Moretti brons
Alessandro Moretti brons
Alessandro Moretti brons
Alessandro Moretti brons
Alessandro Moretti brons
Alessandro Moretti brons
Alessandro Moretti brons

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

A MORETTI (1900-tal): Damporträtt, signerad o daterad A Moretti 1930, brons, gjutarmärkt Otto Meyers Eftr, ca 53x40 cm

446330

2017-03-09