Julius Kronberg oljemålning
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JULIUS KRONBERG (1850-1921): Motiv från Visby, signerad och daterad J Kronberg 1870, olja på papp, ca 23x34 cm
PROVENIENS: Fritzes Kungliga Hovbokhandel, Stockholm
Retuscher, uppfodrad på träpannå
446333
2017-03-09