Julius Kronberg oljemålning

Julius Kronberg oljemålning
Julius Kronberg oljemålning
Julius Kronberg oljemålning
Julius Kronberg oljemålning
Julius Kronberg oljemålning
Julius Kronberg oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JULIUS KRONBERG (1850-1921): Motiv från Visby, signerad och daterad J Kronberg 1870, olja på papp, ca 23x34 cm
PROVENIENS: Fritzes Kungliga Hovbokhandel, Stockholm

Retuscher, uppfodrad på träpannå

446333

2017-03-09