Ampel 1800-talets andra hälft rött glas

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMPEL, 1800-talets andra hälft, kupa i rött glas, spår av bemålad dekor i guld, dekordel i form av förgylld blomma, höjd ca 25, diameter 30 cm

Smärre skador

446338

2017-03-09