Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AMPEL, 1800-talets andra hälft, kupa i rött glas, spår av bemålad dekor i guld, dekordel i form av förgylld blomma, höjd ca 25, diameter 30 cm
Smärre skador
446338
2017-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här