Yuri Krasny pastell

Yuri Krasny pastell
Yuri Krasny pastell
Yuri Krasny pastell
Yuri Krasny pastell

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

YURI KRASNY (Ryssland, 1925-2005): Bruden, signerad och daterad Yuri Krasny -78, pastell på papper, ca 74x85 cm

446347

2017-03-09