Jussi Mäntynen björn

Jussi Mäntynen björn
Jussi Mäntynen björn
Jussi Mäntynen björn
Jussi Mäntynen björn
Jussi Mäntynen björn
Jussi Mäntynen björn
Jussi Mäntynen björn
Jussi Mäntynen björn
Jussi Mäntynen björn
Jussi Mäntynen björn

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JUSSI MÄNTYNEN (Finland, 1886-1978): Björn, signerad och daterad Jussi. Mäntynen 1947, bronspatinerad gips, höjd ca 25 cm

Nagg

446360

2017-03-09