Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GUNNAR NYLUND (1904-1997), skulptur, Rörstrand, i form av flickhuvud, stengods, ljusgrön underglasyr, signerad Rörstrand Nylund, höjd ca 19 cm
Krackeleringar
446374
2017-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här