Omega Seamaster guld/stål 1960-tal
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OMEGA, Seamaster, armbandsur, stål, 1950-tal, plexiglas, automatiskt uppdrag, refnr. 2576-16SC, verknr. 13490661, calibernr. 344, armband ej original, diameter 34 mm
Historik: Såld av Türler (stor detaljist i Zürich)
Skador: Verket går vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen.
446399
2017-03-27