Arbetsbord

Arbetsbord
Arbetsbord
Arbetsbord
Arbetsbord
Arbetsbord
Arbetsbord
Arbetsbord
Arbetsbord

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARBETSBORD, björk, tidigt 1900-tal, klaffar samt avlastningshylla och låda, höjd ca 78, 90-135x60 cm

Bruksslitage, patina

446400

2017-03-09