Vas bonbonjär

Vas bonbonjär
Vas bonbonjär
Vas bonbonjär
Vas bonbonjär
Vas bonbonjär
Vas bonbonjär

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, BONBONJÄR, vas märkt WMF Ikora, bonbonjär märkt FAK NS, bronspatinerad metall, ca 12-19 cm

Slitage, repor, bucklor

446402

2017-03-09