Borel&Fils fickur stål 1920-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOREL&FILS, fickur, minutrepetition, blånerat stål, ca 1920, mineralglas, manuellt uppdrag, ankargång, serienr. 197, diameter 52 mm

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage, urtavla med patina.

446414

2017-03-27