Yvonne Nimar skulptur

Yvonne Nimar skulptur
Yvonne Nimar skulptur
Yvonne Nimar skulptur
Yvonne Nimar skulptur
Yvonne Nimar skulptur
Yvonne Nimar skulptur
Yvonne Nimar skulptur
Yvonne Nimar skulptur
Yvonne Nimar skulptur
Yvonne Nimar skulptur
Yvonne Nimar skulptur
Yvonne Nimar skulptur

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YVONNE NIMAR (född 1952): "Dold", skulptur, bemålat gods, signerad samt daterad -96, höjd inkl. sockel ca 52 cm

446432

2017-03-09