Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOCKSKÅPSMÖBLER, Lundby, 1900-talets mitt, samling bestående av bl.a. matsalsmöbel, köksinredning, badrumsinredning samt diverse figurer
Allmänt bruksslitage
446439
2017-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här