Bert Johnny Nilsson färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934), "Förbjuden frukt", signerad B Johnny Nilsson, numrerad 123/135, ca 47x34 cm

446440

2017-03-09