Ljusstake 1700/1800-tal

Ljusstake 1700/1800-tal
Ljusstake 1700/1800-tal
Ljusstake 1700/1800-tal
Ljusstake 1700/1800-tal
Ljusstake 1700/1800-tal
Ljusstake 1700/1800-tal
Ljusstake 1700/1800-tal
Ljusstake 1700/1800-tal
Ljusstake 1700/1800-tal
Ljusstake 1700/1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKE, 1700/1800-tal, förgylld och brännförgylld brons, dekor i form av drake, på sockel av marmor, höjd 25 cm

Renoverad och kompleterad, postament med lagning

446455

2017-03-10