Spelautomat

Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat
Spelautomat

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPELAUTOMAT, 1900-talets första hälft, i trä, metall och glas, märkt "Queen", höjd ca 61, 45x18 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad

446460

2017-03-10