Ljusstakar tidigt 1800-tal Directoire

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tidigt 1800-tal, Directoire, Paris arbeten, matterad och polerad brännförgylld och mörkpatinerad brons, foten med växtornamentik, slät pelare, lösa ljusmanschetter, höjd 29,5 cm

446461

2017-03-10