Soffa Louis XV stil

Soffa Louis XV stil
Soffa Louis XV stil
Soffa Louis XV stil
Soffa Louis XV stil
Soffa Louis XV stil
Soffa Louis XV stil
Soffa Louis XV stil
Soffa Louis XV stil
Soffa Louis XV stil
Soffa Louis XV stil
Soffa Louis XV stil
Soffa Louis XV stil

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, Louis XV-stil, förgyllda och skuren dekor, klädsel i cremefärgat brokadtyg, längd 190 cm, sitthöjd ca 43 cm

Dekorskador, lackad förgyllning

446472

2017-03-14