Reijmyre servisglas Naken Jungfru
Klubbat för:
3 800 SEK
3 000 SEK
REIJMYRE, "Naken Jungfru", servisglas, 24 st., modell från tidigt 1800-tal tillverkad på 1970-talet, avsedda som ett allround-glas för exempelvis vin, sprit och cocktail, kraftig pelare med innesluten bubbla, höjd ca 16,5 cm
446481
2017-03-10