Akademiska avhandlingar ca 100 st mest 1700-tal
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AVHANDLINGAR, ca 100 st, huvudsakligen 1700-tal, även 1600- och 1800-tal, mestadels Uppsala och Lund, bl.a. 5 st botaniska av Thunberg.
Några defekter, fläckar, namnteckningar, småskador, nötta
446492
2017-03-17