Akademiska avhandlingar ca 100 st mest 1700-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AVHANDLINGAR, ca 100 st, huvudsakligen 1700-tal, även 1600- och 1800-tal, mestadels Uppsala och Lund, bl.a. 5 st botaniska av Thunberg.

Några defekter, fläckar, namnteckningar, småskador, nötta

446492

2017-03-17