Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
MADELEINE PYK (född 1934): "Mosebacke torg", signerad M Pyk samt numrerad HCII/XXX, litografi, bildyta ca 76x60 cm
Zustandsbeschreibung
446497
2017-03-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner