Medeleine Pyk

Medeleine Pyk
Medeleine Pyk

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

MADELEINE PYK (född 1934): "Mosebacke torg", signerad M Pyk samt numrerad HCII/XXX, litografi, bildyta ca 76x60 cm

Zustandsbeschreibung

446497

2017-03-10