Ljuskrona med prismor i Louis XV-stil

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LJUSKRONA med prismor, för 15 ljus, Louis XV-stil, förgylld brons, diameter ca 80, höjd 110 cm

Slitage

446504

2017-03-14