Omega armbandsur stål 1950-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA, armbandsur, stål, ca 1952, manuellt uppdrag, plexiglas, refnr. 2639-10, serienr. 13609144, calibernr. 266, fixoflexlänk ej original, diameter 36 mm
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Skador och slitage, saknar index kl 7.
446507
2017-03-27