Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
NILS EMIL LUNDSTRÖM (1865-1960), vas, Rörstrand 1900-talets början, jugend, porslin, reliefdekor av iris, dekor i underglasyrfärger, monogramsignerad NEL samt 2476, höjd ca 31 cm
446520
2017-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här