Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, 1 par, låda i sargen, industridesign, tidigare stått i en tandläkarmottagning, med tidningshylla, skiva av Perstorpsmodell, höjd 72, 47x35 cm
Ytslitage och skador
446553
2017-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här