Bord industridesign

Bord industridesign
Bord industridesign
Bord industridesign
Bord industridesign
Bord industridesign
Bord industridesign
Bord industridesign
Bord industridesign

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1 par, låda i sargen, industridesign, tidigare stått i en tandläkarmottagning, med tidningshylla, skiva av Perstorpsmodell, höjd 72, 47x35 cm

Ytslitage och skador

446553

2017-03-10