Carl Fredrik Reutersvärd litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): (2), signerad CFR, numrerade 6/20, etsningar, monterade i distansram, bladmått ca 54x39 cm

446558

2017-03-10