Skrivbord sengustaviansk stil

Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, mahogny, fotavslut med mässingshylsor, tre lådor, höjd 74, 175x74, nyckel finns

Slitage, delvis äldre delar

446604

2017-03-10