Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, mahogny, fotavslut med mässingshylsor, tre lådor, höjd 74, 175x74, nyckel finns
Slitage, delvis äldre delar
446604
2017-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här