Takarmaturer 1900-talets början

Klubbat för:

500 SEK

1 200 SEK

TAKARMATURER, 2 st, 1900-talets början, skärmar i glas, varav en med pärlfrans, diameter ca 23 resp 26 cm

Ampeln med nagg vid lampfästet, pärlfrans med smärre skador

446617

2017-03-11