Klubbat för:
500 SEK
1 200 SEK
TAKARMATURER, 2 st, 1900-talets början, skärmar i glas, varav en med pärlfrans, diameter ca 23 resp 26 cm
Ampeln med nagg vid lampfästet, pärlfrans med smärre skador
446617
2017-03-11