Skålfat fajans

Skålfat fajans
Skålfat fajans
Skålfat fajans
Skålfat fajans
Skålfat fajans
Skålfat fajans

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLFAT, 2 st, fajans, 17/1800-tal, polykrom dekor av blommor, diameter ca 30-34 cm

Nagg, sprickor, det mindre med lagninga

446619

2017-03-11