Linn Fernström färgoffset

Linn Fernström färgoffset
Linn Fernström färgoffset

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LINN FERNSTRÖM (född 1974): "Blodkärl", signerad och numrerad, 410/450, färgoffset, 54x43 cm, oramad

446632

2017-03-16