Stolar gustaviansk

Stolar gustaviansk
Stolar gustaviansk
Stolar gustaviansk
Stolar gustaviansk
Stolar gustaviansk
Stolar gustaviansk
Stolar gustaviansk
Stolar gustaviansk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 2 st., gustavianska stockholmsarbeten, av Melchior Lundberg (stolmakare i Stockholm 1774-1812/16), 1 signerad MLB, träskuren dekor, sitthöjd ca 48 cm

Lagningar

446642

2017-03-10