Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KONSOLBORD med uppfällbar vitmålad skiva, rokokostil, bronserad, skiva i filt, 1900-talets första hälft, höjd ca 77, 50x96 cm
Proveniens: Rashammar
Slitage, blekt skiva
446650
2017-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här