Spelbord i rokokostil

Spelbord i rokokostil
Spelbord i rokokostil
Spelbord i rokokostil
Spelbord i rokokostil
Spelbord i rokokostil
Spelbord i rokokostil
Spelbord i rokokostil
Spelbord i rokokostil
Spelbord i rokokostil
Spelbord i rokokostil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONSOLBORD med uppfällbar vitmålad skiva, rokokostil, bronserad, skiva i filt, 1900-talets första hälft, höjd ca 77, 50x96 cm

Proveniens: Rashammar

Slitage, blekt skiva

446650

2017-03-10