Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
SKÅP med lådinrednig, enl uppg Korea, mässingsbeslag, orientalisk stil, 1900-tal, höjd 129, 85x42 cm
Proveniens: Rashammar
Slitage, nyckel saknas
446651
2017-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här