Skål i orientalisk stil

Skål i orientalisk stil
Skål i orientalisk stil
Skål i orientalisk stil
Skål i orientalisk stil
Skål i orientalisk stil
Skål i orientalisk stil
Skål i orientalisk stil
Skål i orientalisk stil
Skål i orientalisk stil
Skål i orientalisk stil
Skål i orientalisk stil
Skål i orientalisk stil

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

SKÅP med lådinrednig, enl uppg Korea, mässingsbeslag, orientalisk stil, 1900-tal, höjd 129, 85x42 cm

Proveniens: Rashammar

Slitage, nyckel saknas

446651

2017-03-10