Lykta i smide

Lykta i smide
Lykta i smide
Lykta i smide
Lykta i smide

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LYKTA, smide, svartmålad, orientalisk dekor, höjd ca 130, diameter 40 cm

Proveniens: Rashammar

Slitage

446652

2017-03-10