Oljemålning med motiv från Venedig

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Venedigmotiv, otydligt signerad, ca 50x70 cm

Proveniens: Rashammar

446656

2017-03-10