Walter Webb oljemålning

Walter Webb oljemålning
Walter Webb oljemålning
Walter Webb oljemålning
Walter Webb oljemålning
Walter Webb oljemålning
Walter Webb oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

WALTER WEBB (England 1810-1851), tillskriven: Kustmotiv, olja på duk, ca 36x61 cm

Proveniens: Rashammar

446657

2017-03-10