Oljemålning 1800-tal
2017-03-10
446658
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
D´ANDICAN (1800-tal), tillskriven: Kvinna plockar fåglar, signerad, olja på pannå, ca 16x13 cm
Proveniens: Rashammar