Jan Svenungsson Test 2 olja

Jan Svenungsson Test 2 olja
Jan Svenungsson Test 2 olja
Jan Svenungsson Test 2 olja
Jan Svenungsson Test 2 olja

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JAN SVENUNGSSON (född 1961): "Test 2", signerad och daterad på baksidan Svenungsson 1992, olja på pannå, 106x76 cm

446683

2017-03-16