Koffertbord Englesson

Koffertbord Englesson
Koffertbord Englesson
Koffertbord Englesson
Koffertbord Englesson

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENGLESSON, koffertbord, läder, låda samt lock med undervarande förvaring, höjd ca 60, 45x45 cm

Repor, slitage

446703

2017-03-11