Klubbat för:
6 200 SEK
6 000 SEK
ENGLESSON, "Stockholm", matgrupp, 7 dlr, vitlackerat, bestående av: bord med 2 iläggsskivor, 6 stolar, höjd bord ca 76, 160-260x115 cm
Bruksslitage, repor, visst färgbortfall
446706
2017-03-11