Englesson matgrupp Stockholm

Englesson matgrupp Stockholm
Englesson matgrupp Stockholm
Englesson matgrupp Stockholm
Englesson matgrupp Stockholm
Englesson matgrupp Stockholm
Englesson matgrupp Stockholm
Englesson matgrupp Stockholm
Englesson matgrupp Stockholm
Englesson matgrupp Stockholm
Englesson matgrupp Stockholm
Englesson matgrupp Stockholm
Englesson matgrupp Stockholm
Englesson matgrupp Stockholm
Englesson matgrupp Stockholm

Klubbat för:

6 200 SEK

6 000 SEK

ENGLESSON, "Stockholm", matgrupp, 7 dlr, vitlackerat, bestående av: bord med 2 iläggsskivor, 6 stolar, höjd bord ca 76, 160-260x115 cm

Bruksslitage, repor, visst färgbortfall

446706

2017-03-11