Siri Rathsman färgetsning

Siri Rathsman färgetsning
Siri Rathsman färgetsning

Klubbat för:

1 000 SEK

1 200 SEK

SIRI RATHSMAN (1894-1974): Abstrakt komposition, signerad och daterad Siri Rahtsman 193, épreuve d´artiste, färgetsning, 22x28 cm

446730

2017-03-11