Klubbat för:
1 000 SEK
1 200 SEK
SIRI RATHSMAN (1894-1974): Abstrakt komposition, signerad och daterad Siri Rahtsman 193, épreuve d´artiste, färgetsning, 22x28 cm
446730
2017-03-11