Spegel rokokostil
2017-03-11
446734
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPEGEL, rokokostil, omkring 1900, förgylld, delat glas, ca 122x54 cm
Slitage