Torbjörn Calvero affisch

Torbjörn Calvero affisch
Torbjörn Calvero affisch
Torbjörn Calvero affisch
Torbjörn Calvero affisch

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

TORBJÖRN CALVERO (1949-2016), Led Zeppelin konsertfoto, affisch uppklistrad på kartong, 200x277 cm

Proveniens: Calveros studio

Kanstslitage

446755

2017-03-11