John Hedberg oljemålning 1949

John Hedberg oljemålning 1949
John Hedberg oljemålning 1949
John Hedberg oljemålning 1949
John Hedberg oljemålning 1949
John Hedberg oljemålning 1949
John Hedberg oljemålning 1949

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHN HEDBERG (1895-1957): Motiv från Gamla Stan, signerad och daterad John Hedberg -49, olja på duk, ca 46x37 cm

446766

2017-03-11