Salongsgrupp biedermeier
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SALONGSGRUPP, 6 dlr, biedermeier, 1800-talets första hälft, fanerade med björk, bord med låda, bestående av soffa, 2 karmstol, bord med klaffar, 2 stolar, soffans längd 200, sitthöjd ca 50 cm, nyckel finns
Slitage, fanerskador
446769
2017-03-11