Salongsgrupp biedermeier

Salongsgrupp biedermeier
Salongsgrupp biedermeier
Salongsgrupp biedermeier
Salongsgrupp biedermeier
Salongsgrupp biedermeier
Salongsgrupp biedermeier
Salongsgrupp biedermeier
Salongsgrupp biedermeier
Salongsgrupp biedermeier
Salongsgrupp biedermeier
Salongsgrupp biedermeier
Salongsgrupp biedermeier
Salongsgrupp biedermeier
Salongsgrupp biedermeier
Salongsgrupp biedermeier
Salongsgrupp biedermeier

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALONGSGRUPP, 6 dlr, biedermeier, 1800-talets första hälft, fanerade med björk, bord med låda, bestående av soffa, 2 karmstol, bord med klaffar, 2 stolar, soffans längd 200, sitthöjd ca 50 cm, nyckel finns

Slitage, fanerskador

446769

2017-03-11