Tågdelar spår 0

Tågdelar spår 0
Tågdelar spår 0
Tågdelar spår 0
Tågdelar spår 0
Tågdelar spår 0
Tågdelar spår 0
Tågdelar spår 0
Tågdelar spår 0
Tågdelar spår 0
Tågdelar spår 0

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TÅGDELAR, spår O, 1900-talets fösta del, bestående av 3 st ånglok med tender, 13 vagnar, vänskiva, 2 broar, 2 semaforer, stationshus samt ca 70 rälsbitar, olika fabrikat bl.a Karl Bub, Kraus mm

Diverse skador, delar saknas

446776

2017-03-12